Skip to content

#zostańwdomu i samokształcenie selfpublishera

Last updated on 22 marca 2020

Tytuł notki powinien wywołać zawał serca u purystów językowych oraz u wszystkich zatroskanych stanem polszczyzny 🤭

W ubiegłym tygodniu postanowiłam się dokształcić i skorzystać z oferty, która pojawiła się w moim feedzie newsowym. Decyzja nie była najmniejszym kłopotem, bo organizująca trzydniowe wyzwanie dla osób zainteresowanych selfpublishingiem Twarda Oprawa ma swoją renomę.

Właścicielka i szefowa Twardej Oprawy, Kinga Rak, przez trzy dni przeprowadzała grupę zapaleńców przez zakamarki selfpublishingu, opowiadając nie tylko o tym, jak przygotować książkę, ale i o tym, jak ją promować.

Na wykładach Kingi zbierała się każdego dnia grupa zaciekawionych procesem wydawniczym i jego meandrami. Większość miała podobny kłopot, z jakim borykam się i ja:  jak, do licha ciężkiego, promować własne książki?

Wyzwanie pokazało mi jedno (uwaga: to moja konkluzja, inni uczestnicy niekoniecznie mogą się pod nią podpisać): jeśli wierzysz, że Twoja książka jest dobra, to o co chodzi? Jaki masz kłopot z mówieniem o tym, że napisałaś/napisałeś coś fajnego?

Prawda, że proste i LOGICZNE?

No właśnie… jaki to kłopot? 🤦🏼‍♀️

Oj, dużo pracy przede mną.

Oczywiście Twarda Oprawa zachęcała do uczestnictwa w płatnych aktywnościach, które organizuje, ale nie oczekiwałam niczego innego. Jeśli robisz coś dobrze, bierz za to pieniądze, chyba że akurat tę część swojego czasu poświęcasz na wolontariat.

Kingo, PT Twarda Oprawo😉:

bardzo dziękuję za wyzwanie i wiedzę

To była – po pierwsze: przyjemność, po drugie: spora dawka praktycznej wiedzy, po trzecie: kolejny dowód na to, iż firma która prowadzisz to rzeczywiście coś.

Myślę, że jeszcze się spotkamy, przy innej okazji.

Screen pochodzi z materiałów wysyłanych uczestnikom przy okazji wyzwania.

uwaga: to nie jest artykuł sponsorowany. Uważam, że jeśli ktoś robi dobrą robotę, warto to zauważyć. Tyle w temacie😀

Published inWydawanie książek i inne przygody

Be First to Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *