Szukam chętnych do napisania recenzji mojego „Morza krwi”

Drodzy Znajomi,
Napisałam i wydałam książkę. Moje „Morze krwi” można znaleźć w Google Play, w Smashwords.com, na Itunes, w wielu polskich księgarniach internetowych.

Tak, jestem selfpublisherem!

Jak na razie żadne z wydawnictw nie zainteresowało się tym, co piszę. Po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że już sam ten fakt może być uznany za informację, której autor nie powinien rozpowszechniać. Pocieszam się jednak tym, że historia literatury zna wielu zapoznanych geniuszy, na wielu twórcach poznano się bardzo późno, na niektórych, patrząc z perspektywy autora, za późno. Piszę to z całkowitą, absolutną i niepodważalną powagą.

Szukam osób, które napisałyby i opublikowałyby recenzję „Morza krwi” w sieci. Na blogu, w dowolnym (prawie dowolnym) serwisie, na FB, gdziekolwiek, gdzie tylko autor recenzji chciałby i może ją opublikować.

„Morze krwi”:

  • to powieść, która zalicza się do literatury zdecydowanie popularnej;
  • to przedstawiciel gatunku urban fantasy.  Piszę to, jako disclaimer, dla osób, które wszystko, co ociera się o SF i fantasy omijają szerokim łukiem.
  •  to prawie, niemal romans. Nie, to romans, co tu ściemniać?
  • to tzw slow burner. Nikt nikomu szybko do łóżka nie wskakuje, taka jest prawda.
  • w „Morzu krwi” znajdziesz, droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, dość szybką akcję, ale jest ona tylko jednym z elementów, podobnie, jak wątek romansowy jest tylko elementem, czy język.

Jeśli ktoś chciałby napisać recenzję mojej książki, zapraszam do kontaktu priv na platformach socialowych, których używam: TT i Linkedin. Oczywiście, zainteresowanym prześlę egzemparz „Morza krwi”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *