Skip to content

Szukam chętnych do napisania recenzji mojego „Morza krwi”

Last updated on 18 lutego 2020

Drodzy Znajomi,
Napisałam i wydałam książkę. Moje „Morze krwi” można kupić na Amazon.com

Tak, jestem selfpublisherem!

Seria zaczyna się „Morzem krwi”. Człowiek dowiaduje się, że obok świata Ludzi jest inny świat. Czy Człowiek zdecyduje się w niego wejść?

Jak na razie żadne z wydawnictw nie zainteresowało się tym, co piszę. Po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że już sam ten fakt może być uznany za informację, której autor nie powinien rozpowszechniać. Pocieszam się jednak tym, że historia literatury zna wielu zapoznanych geniuszy, na wielu twórcach poznano się bardzo późno, na niektórych, patrząc z perspektywy autora, za późno. Piszę to z całkowitą, absolutną i niepodważalną powagą.

Szukam osób, które napisałyby i opublikowałyby recenzję „Morza krwi” w sieci. Na blogu, w dowolnym (prawie dowolnym) serwisie, na FB, gdziekolwiek, gdzie tylko autor recenzji chciałby i może ją opublikować.

„Morze krwi”:

  • to powieść, która zalicza się do literatury zdecydowanie popularnej;
  • to przedstawiciel gatunku urban fantasy.  Piszę to, jako disclaimer, dla osób, które wszystko, co ociera się o SF i fantasy omijają szerokim łukiem.
  •  to prawie, niemal romans. Nie, to romans, co tu ściemniać?
  • to tzw slow burner. Nikt nikomu szybko do łóżka nie wskakuje, taka jest prawda.
  • w „Morzu krwi” znajdziesz, droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, dość szybką akcję, ale jest ona tylko jednym z elementów, podobnie, jak wątek romansowy jest tylko elementem, czy język.

Jeśli ktoś chciałby napisać recenzję mojej książki, zapraszam do kontaktu priv na platformach socialowych, których używam. Oczywiście, zainteresowanym prześlę egzemplarz „Morza krwi”.

Published in"MORZE KRWI", część 1

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *