Skip to content

Google Play znowu dla polskich autorów!

Last updated on 18 lutego 2020

 

Seria zaczyna się „Morzem krwi”. Człowiek dowiaduje się, że obok świata Ludzi jest inny świat. Czy Człowiek zdecyduje się w niego wejść?

Kiedy myślałam o tym, żeby wydać „Morze krwi”, od razu pomyślałam, że dobrze byłoby znaleźć się w Google Play Books, z ich ogromnym katalogiem. Niestety, w czasie, kiedy się do nich zwróciłam, Google Play było zamknięte dla polskich autorów.

Cóż, zmartwiłam się, ale skoro nie byłam w stanie nic z tym zrobić, wzruszyłam ramionami i zaczęłam przygodę z ITunes i narzędziami Apple dla selfpublisherów.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy niedawno, dwa, trzy tygodnie temu, dostałam od Google Play zaproszenie do dołączenia do ich programu partnerskiego. Niesamowite!

Google zdecydował na nowe otwarcie Google Play dla polskich autorów i to dla mnie doskonała wiadomość. Centrum Partnerów wygląda tak, jak pod tym linkiem. Prosto i logicznie, jak większość rzeczy w Google.

Jeśli piszesz, zgłoś się do nich, warto być na tej platformie. Obsługa i rejestracja nie są skomplikowane, proces publikacji także jest prosty. Efekty – niesamowite.

Oto moje książki w  w Google Play.

Published in"MORZE KRWI", część 1

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.