Skip to content

19 lipca 2021 – premiera kolejnej części „Drogi Smoka”!

Jak to z urlopami bywa…

Człowiek zwykle w czasie wolnym czyta, prawda? Tymczasem – zupełnie nie mam ostatnio czasu, więc trudno mi dzielić się przemyśleniami o tym, co przeczytałam, bo… nie czytam!

Jestem na urlopie, nadrabiam zaległości i spędzam czas z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

Najważniejsze jest to, że przygotowuję się do premiery trzeciego tomu „Drogi Smoka”!

„Sztuka znikania” wyjdzie już 19 lipca, a tyle jeszcze mam do zrobienia… Aaaa, a mówiłam, że jestem na urlopie? Mówiłam… Biedna ja 😳😉😂!

„Sztuka znikania” to kolejna opowieść o Alexie, Andrei i Olegu

Tym razem jednak nie oni są najważniejsi. Owszem – oni są bohaterami i pretekstami zdarzeń, opowiadam historię z ich perspektywy, ale wprowadzam Czytelniczki i Czytelników szeroko w świat Nadnaturalnych.

Tym razem poznacie i Nieśmiertelnych, i Panteony, i Magicznych. Poznacie zasady, na których opiera się ten jakże inny świat, równie piękny i niebezpieczny jak nasz. Zobaczycie dziwactwa, poznacie prawa i zwyczaje. Będzie… intensywnie.

„Sztuka znikania” to opowieść o miłości i o przyjaźni, ale i o stracie, gniewie, złości, o leczeniu ran sprzed tysiąca lat i tych całkiem nowych.

O wyborach: tych dobrych, złych i śmiesznych (jak można było „do zabawy” użyć zupełnie nowych rajstop, kiedy w szufladzie były kajdanki???)

Książkę – jak poprzednie – wyda Wydawnictwo 4 Generations, a wcześniejsze tomy serii znajdziecie m.in na Legimi! 

Published in"SZTUKA ZNIKANIA, część 3

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.